Mayıs 19, 2024

Magazin LIfe

wotpd73sm9fzvslo 1678969140

Athiya Shetty, Suniel Shetty’nin Dans Videosuna Hızlı Stiliyle Tepki Verdi

Athiya Shetty, Suniel Shetty’nin Dans Videosuna Hızlı Stiliyle Tepki Verdi

Norveçli dans grubu Quick Style, bir dans videosu için Suniel Shetty ile işbirliği yaptı. Athiya Shetty buna yürekten inanıyordu.

Norveçli dans grubu Quick Style, bazı ünlü Bollywood kişilikleriyle işbirliği yaparak Hindistan’daki hayranlarının dikkatini çekti. Bir dans klibinde Virat Kohli ile birlikte yer aldıktan sonra ekip, 1995 yapımı Takkar filminden popüler şarkısı Aankhon Mein Bade Ho Tum’da Suniel Shetty ile birlikte eğlenirken görüldü .

Quick Style tarafından paylaşılan videoda dans grubunun üyeleri Aankhon Mein Bade Ho Tum şarkısını çalarken Suniel Shetty de beyaz gömlek, bakışlar ve kot pantolonla onlarla birlikte bacak salladı. Dans ekibi videoyu sosyal medya hesaplarında paylaştı ve kırmızı kalp emojisiyle “Sanki onu yıllardır tanıyormuşuz gibi hissettim” başlığını attı.

Quick Style, Suniel Shetty’nin yer aldığı videoyu yayınlar yayınlamaz oyuncunun kızı Athiya Shetty, yorum bölümüne “Bestttttttt” yazarken, Badshah ise “OG” yorumunu yaptı. Sadece onlar değil, Archana Puran Singh de gönderiye “Hahahahaa HARİKA” yorumunu yaparak sevincini dile getirdi.

Virat Kohli ile Hızlı Stil

Daha önce Hindistan’ın Avustralya’ya karşı kazandığı galibiyetin ardından Mumbai’ye dönen Virat Kohli, sosyal medya hesabında Quick Style ile bir fotoğrafını paylaştı. Ayrıca paylaşımına “Bil bakalım Mumbai’de kiminle tanıştım” yazdı.

Dans ekibi ayrıca Instagram hesaplarına Virat’ın Ishq filmindeki ünlü şarkıda sopayla şarkı söylediği bir video yayınladı . Videoda dans grubunun sopayı nasıl kullanacaklarına dair hiçbir fikirleri olmadığı görülüyor. Daha sonra Virat onlara sopayı nasıl kullanacaklarını öğretti ve şarkıda onlarla dans etti.

Norveç merkezli dans grubu, Baar Baar Dekho’dan Kaala Chashma ve Tanu Weds Manu’dan Sadi Galli gibi popüler Bollywood şarkılarının akılda kalıcı adımlarını yeniden yarattıktan sonra daha önce bir internet fenomeni haline gelmişti .

[psac_post_slider]