Mayıs 19, 2024

Magazin LIfe

kb3wmvplu19bc5p1 1678982801

Hrithik Roshan ve Deepika Padukone, Fighter İçin Yoğun Aksiyon Sahneleri Çekmeye Hazırlanıyor

Hrithik Roshan ve Deepika Padukone, Fighter İçin Yoğun Aksiyon Sahneleri Çekmeye Hazırlanıyor

Deepika Padukone ve Hrithik Roshan, 19 Mart’tan itibaren çıkacak filmleri Fighter için yeni bir programa başlayacak. Çok sayıda aksiyon sahnesi çekilecek.

Yapımcılar , Hrithik Roshan ve Deepika Padukone’nin yakında çıkacak filmi Fighter’ın Hint sinemasının en büyük aksiyon filmlerinden biri olacağını söyledi. Ekip şu ana kadar Assam’daki Tezpur hava üssünde çekimleri tamamladı. Yakında, 19 Mart’tan itibaren başka bir program başlayacak.

Hrithik Roshan ve Deepika Padukone, Fighter İçin Yoğun Aksiyon Sahneleri Çekmeye Hazırlanıyor
Hrithik Roshan ve Deepika Padukone, Fighter İçin Yoğun Aksiyon Sahneleri Çekmeye Hazırlanıyor

Bildirildiğine göre Hrithik ve Deepika, Fighter’ın yeni programı için çekimlere 19 Mart’tan itibaren başlayacak  ve Nisan ayına kadar tamamlayacaklar. Pinkvilla’nın raporlarına göre , “Çekim tarihleri, eş zamanlı çekim ve hazırlık için stratejik olarak kümelendi. Çekimler 19-24 Mart tarihleri ​​arasında Mumbai’deki gerçek lokasyonlarda yapılacak ve ardından bir haftalık hazırlık çalışması yapılacak.”

Talat Aziz, Fighter’da Hrithik Roshan’ın babasının rolünü oynayacak ve önümüzdeki programda aralarında duygusal sahneler çekilecek. Ayrıca Nisan programı aksiyon dolu dizilerle dolu olacak. Bu, oyuncuların çekim için kapsamlı bir eğitime ve hazırlık çalışmasına ihtiyaç duyacağı anlamına geliyor.

Hrithik ve Deepika’nın yakında çıkacak filmi Fighter hakkında

Başrollerini Hrithik Roshan, Anil Kapoor ve Deepika Padukone’nin paylaştığı Fighter’ın 25 Ocak 2024’te vizyona girmesi planlanıyor. Bu film hayranlar tarafından merakla bekleniyor. Hint sinemasında türünün ilk örneği olan bir hava aksiyon filmi serisi olduğu söyleniyor. Filme kısa bir bakış, Vikram Vedha oyuncusu tarafından sosyal medya hesabında şu başlıkla paylaşıldı: “#Fighter olarak MARFLIX vizyonuna kısa bir bakış sunuyorum! Olağanüstü @deepikapadukone ile birlikte ilk uçuşumu sabırsızlıkla bekliyorum. Herkes bunun için kemerlerini taktı.” Sid Anand keyifli bir yolculuk.”

Filmin yönetmenliğini Siddharth Anand üstlenirken yapımcılığını Mamta Anand, Anku Pande ve Ramon Chibb gibi isimler üstleniyor.

Hrithik Roshan kimdir? Bu sorunun cevabı, Hint sinemasının ünlü bir aktörü olan Hrithik Roshan’ın hayatını ve kariyerini anlatmaktadır. Hrithik Roshan, Bollywood’un en tanınmış yıldızlarından biridir ve birçok başarılı filmde rol almıştır.

Hrithik Roshan, oyunculuk yeteneği ve dans becerileriyle tanınan bir sanatçıdır. Hindistan’da ve dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Kariyerine çocuk oyuncu olarak başlayan Roshan, zamanla Bollywood’un en önemli isimlerinden biri haline gelmiştir.

Hrithik Roshan’ın filmleri genellikle ticari başarı elde etmiş ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler almıştır. Oyunculuğu ve karizmasıyla dikkat çeken Roshan, Hint sinemasının en önemli isimlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Diyar21 News

[psac_post_slider]