Mayıs 19, 2024

Magazin LIfe

13815 1

Ronaldo’nun kız arkadaşı Georgiana Rodrigez göz yaşlarına hakim olamadı! Ölen bebekleri hakkında ilk kez konuştular!

Ronaldo’nun kız arkadaşı Georgiana Rodrigez göz yaşlarına hakim olamadı! Ölen bebekleri hakkında ilk kez konuştular!

Dünya’nın en iyi futbolcularından olan Portekizli yıldız kız arkadaşı Georgiana Rodrigez ile ikiz bebeklerinin mutluluğunu yaşayacaklarken doğum esnasında bebeklerden biri yaşamını yitirdi. Yaşanan acı kayıp sonrası Ronaldo’nun kız arkadaşı “I Am Georgina” isimli belgesel filminde ilk konuştu.

Ronaldo'nun kız arkadaşı Georgiana Rodrigez göz yaşlarına hakim olamadı! Ölen bebekleri hakkında ilk kez konuştular! 1
16

Şimdilerde Suudi Arabistan takımında oynayan 39 yaşındaki dünyaca ünlü futbolcu Cristiana Ronaldo’nun 29 yaşındaki eşi geçtiğimiz senelerde ikiz bebeklerini dünyaya getirmiş ne yazık ki bebeklerden birisi ölü doğmuştu.

Ronaldo'nun kız arkadaşı Georgiana Rodrigez göz yaşlarına hakim olamadı! Ölen bebekleri hakkında ilk kez konuştular! 226

“HİÇ KİMSE NE HİSSETTİĞİMİ BİLMİYOR”

Bella Esmeralda adını verdikleri bebeklerinin ikiz kardeşi ne yazık ki ölü doğmuş Ronaldo ve eşi büyük üzüntü yaşamış “I am Georgina” adlı belgeseli çekilen kız arkadaşı bu konuya ilk kez değindi. Georgina, “40 milyonun üzerinde kişi beni takip ediyor, ancak hiç kimse gerçekte ne hissettiğimi bilmiyor. Bu yıl hayatımın hem en iyi hem de en kötü anını birlikte yaşadım” belirtti.

[psac_post_slider]