Mayıs 19, 2024

Magazin LIfe

8y0kzyhrusspqdl3 1678966452

Alanna Panday ve Ivor McCray Haldi Töreninde Patlama Yaptı;

Alanna Panday ve Ivor McCray Haldi Töreninde Patlama Yaptı; İçerideki Fotoğrafları Gör

Arkadaşları ve aile üyelerinin katıldığı haldi törenine Alanna Panday ve Ivor McCray ev sahipliği yaptı. Düğün öncesi eğlencelerinde doyasıya eğlendiler.

Alanna Panday, Çarşamba günü Mumbai’nin Khar kentinde haldi törenine ev sahipliği yaptı. Dijital içerik yaratıcısı, uzun süredir erkek arkadaşı olan Ivor McCray ile evlenmeye hazır. İkili, Kasım 2021’den bu yana nişanlı. Alanna’nın haldi törenine aile üyeleri ve sektörden arkadaşları katıldı; bunlardan birçoğu, neşeli günün iç fotoğraflarını paylaşmak için Instagram hesaplarını kullandı.

Alanna’nın kuzeni Ananya Panday, post haldi’den kız kardeşinin Ivor’la birlikte çekilmiş güzel bir fotoğrafını paylaştı. Alanna ve Ivor haldi ve taç yapraklarıyla kaplıydı. Heyecanla kameraya poz verdiler. Ananya fotoğrafa “Hadi seni evlendirelim!!!! @alannapanday @ivor” yazdı.

Alanna ve Ivor

Düğünde nedime olan Ananya da ellerinde ve yüzünde haldi bulunan bir fotoğraf paylaştı.  Instagram hikayelerinde Coldplay’in Yellow şarkısını çaldı .

Ananya Demirci

Başka bir içeriden fotoğraf, yapımcı Shabinaa Khan tarafından Instagram hesabından paylaşıldı. Gelinin annesi Deanne Panday’in avluda Maheep Kapoor, Nandita Mahatani, Bhavana Pandey ve Mamta Aanand ile birlikte oturduğu bir fotoğraftı. Bayanlar hoş pastel renkli kıyafetler giyerek kameraya gülümsediler.

Alanna Panday haldi

Haldi törenine katılan Kim Sharma da Instagram hikayelerinde bir grup fotoğrafı yayınlayarak gelinin babası Aloke Chikki Panday’i kızının düğününden dolayı tebrik etti. Ayrıca ‘eğlenceli bir öğleden sonra’ için Deanne’e teşekkür etti. Fotoğrafta Shibani Dandekar Akhtar, kız kardeşi Anusha Dandekar, Dino Morea, Penny Patel, Dia Mirza, kostüm tasarımcısı Ashley Rebello ve Kajol’un kız kardeşi Tanisha Mukherji yer aldı.

Alanna Panday haldi

Kim Sharma ayrıca haldi ritüellerinin hemen ardından çiftin samimi bir fotoğrafını yayınladı. “Tebrikler tatlılar @alannapanday @ivor” yazdı.

Alanna Panday haldi

Daha sonra etkinliğin DJ’i DJ Ganesh, ritüeller bittikten sonra daha sade sarı bir kurtaya dönüştüğü anlaşılan Ananya Panday ile bir fotoğraf yayınladı.

Ananya Demirci

Alanna ve Ivor Mumbai, Colaba’daki Taj otelde evleniyor.

[psac_post_slider]