Mayıs 19, 2024

Magazin LIfe

handeercelnews

Hande Erçel: Dünyaca Ünlü Kadın Oyuncu ve Göz Alıcı Güzeligi

Hande Erçel: Türkiye’nin Dünyaca Ünlü Kadın Oyuncusu ve Göz Alıcı Güzeli

Hande Erçel hiç şüphesiz Türkiye’nin en sevilen ünlü isimlerinden biri. Türk oyuncunun popülaritesi son birkaç yılda inanılmaz derecede arttı. Nitekim Türk oyuncu Erçel artık hem Türkiye’de hem de yurt dışında bir “marka” oldu.

Hande Erçel: Dünyaca Ünlü Kadın Oyuncu ve Göz Alıcı Güzeligi
Hande Erçel: Dünyaca Ünlü Kadın Oyuncu ve Göz Alıcı Güzeligi

Hande Erçel çok enerjik, eğlenceli ve duygusal bir kişiliğe sahip
Instagram’da 28 milyonu aşkın, Twitter’da ise bir milyona yakın takipçisiyle adını çok sık konuşturdu! Şu anda Hande Erçel sosyal medyanın en popüler ünlüsü ve en çok takipçi sayısına sahip ismi.

FI Hande Ercel is undoubtedly one of Turkeys most popular celebrity names

Hande Ercel: Ateşli ve seksi ama aynı zamanda masum ve tatlı…
Hande Erçel diyelim ki Türk televizyon ekranlarının çok ünlü ve sevilen bir yüzü haline geldi. Ercel bu başarıyı güzelliği ve tabii ki oyunculuk yeteneği sayesinde elde etti. Erçel, 2019 yılı başında annesini kaybettikten sonra ne kadar zor günler yaşasa da yine de bununla başa çıkmanın bir yolunu buldu.

14 The 29 year old Turkish actress Hande Ercel is 1.75 meters tall and 55 kilograms

Hande Erçel kimdir?

Hande Erçel, rol aldığı projeler ve günlük yaşamıyla büyük merak konusu oluyor. Ayrıca özel hayatı ve ilişkileri de merak edilen diğer konulardır. Başarılı oyuncu sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.

15 The beautiful actress Hande Ercel removed sugar and carbohydrates from her life to lose weight

Hande Erçel Türk televizyon ekranlarının çok ünlü ve popüler bir yüzü haline geldi
Peki Hande Erçel’in yıldızı ne zaman parladı? Türkiye’de ilk kez Güneşin Kızları dizisindeki Selin rolüyle tanındı .

8 Hande Ercel and Kerem Bursin in Sen Cal Kapimi You Knock on My Door

Hande Erçel’in Biyografisi: Eski Model ve Güncel Kadın Oyuncu
Hande Erçel yetenekli ve güzel bir Türk oyuncu ve modeldir. Genç Türk oyuncu 2012 yılından bu yana gösteri dünyasında aktif olarak yer alıyor. Ünlü oyuncu Erçel aynı zamanda mankenlik yapıyor ve farklı ajanslara poz veriyor.

12 The beautiful and talented Turkish actress Hande Ercel took part in so many successful projects

Oyuncu Ercel, 2012 yılından bu yana şov dünyasında ve modada aktif olarak yer alıyor. Hande Erçel harika bir model ve şovlarda bool elbiseleri ve kıyafetleri çok iyi idare edebiliyor.

Hande ercelMain Image 93

Hande Erçel kaç yaşındadır?

Tanınmış Türk oyuncu Hande Erçel, 24 Kasım 1993’te Balıkesir’in Bandırma semtinde doğdu. Erçel, anne ve babasının ilk çocuğudur. Oyuncu, “en iyi arkadaşları” olarak adlandırdığı büyükbabası Rosie Teyzesi ve büyükannesiyle birlikte büyüdü. Ancak büyürken ne annesi ne de kardeşi vardı.

Hande Erçel 24 Kasım 1993’te Bandırma’da doğdu.
Paylaştığı kadarıyla babası onun doktor olmasını istiyordu. Ancak babasının isteğinin aksine eğitimini “ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ”nde tamamladı. Hande Erçel Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okudu. Bununla birlikte, erken modellik kariyerine dayanarak genç yaştan beri nelerden hoşlandığı ve ilgi duyduğu şeyler hakkında bir tahminde bulunabiliriz.

1 Hande Ercel has become a very famous and popular face on Turkish television screens

Hande Erçel Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okudu
Hande Erçel ilk kez televizyona çıktı
Gelecek vaat eden ve güzel bir oyuncu olan Türk oyuncu Erçel, 2012 yılından itibaren farklı ajanslarda modellik yapmaya başlamıştır. Bu sektörün bir parçası olabilmek için birçok kızın hayali haline gelen Erçel, Hande de onlardan biri olmuştur. modellik ve oyunculuk kariyerine adım atmasını sağladı.

handeerceldepremzede1234

Hande Erçel’in Başarıları
Hande Erçel, 2012 yılında Miss Turkey unvanını kazanarak ona popülerliğin kapıları sonuna kadar açıldı. Böylece Miss Turkey zaferinin ardından Ercel, Türk dizisi Çalıkuşu’nda Zahide karakterini canlandırdı . Kazanmasının ardından mankenlik sektöründe şansını denedi. Hande Erçel daha sonra 2019 yılının en güzel kadını seçildi. Seçimi ABD merkezli “ Top Beauty World ” dergisi yaptı .

handeercelismi

Hande Erçel, 2012 yılında Miss Turkey unvanını kazandı. Harika bir vücuda sahip ve bikini pozları vermekten korkacak hiçbir şeyi yok.
Bu onun gösteri dünyasındaki varlığını artırdı ve kısa ömürlü Türk dizisi “ Çılgın Dershane Üniversitede” de Meryem rolünü üstlendi . Ancak dizi sadece 5 bölüm sürdü. Ayrıca oyuncu Ercel, bir başka Türk dizisi Hayat Ağacı’nda da Selen rolünde küçük bir rol oynadı. Oldukça iddialı bir Türk dizisiydi ama 13 bölüm sonunda da bitti.

301775615 599342281630556 5513609982001595889 n

Hande Erçel’in ilk dizisi: “Güneş’in Kızları”

Ancak Hande Ercel’in ilk dikkat çeken rolü 2015 yapımı Güneşin Kızları dizisindeki Selin Yılmaz rolü oldu . TV dizilerindeki en büyük ve en popüler rolü romantik-komedi-drama “Aşk Laftan Anlamaz” (Türkçe: Aşk sözden anlamaz) dizisindeki Hayat rolüydü. Hande Erçel’in bir sonraki projesi Azize oldu . Peki Türk dizisi 2019 yılında 6 bölüm olarak yayınlandı. Ve bu projede başrol oyuncusu olarak yer alıyor.

kerem burssinhande

Erçel’in dizilerdeki en büyük ve en popüler rolü romantik-komedi-drama Aşk Laftan Anlamaz’daki Hayat rolüydü.
Hande Erçel’in En Büyük Çıkışı: “Kapımı Çalıyorsun” Dizisi
2020 yılında ise Sen Çal Kapımı adlı dizide ünlü Türk oyuncu Hande Ercel başrolde yer aldı . Romantik komedi türündeki dizide oyuncu, kadın hayranlarının hayran olduğu Kerem Bürsin ile başrolü paylaştı.

ünlü basketbolcuda buldu

Hande Ercel ve Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı’nda
Dizi Türkiye’de yüksek reytinglerle açıldı. Ama üstelik Sen Çal Kapımı , İspanya dahil 57’den fazla ülkeye de satıldı. Böylece dünyada Türkiye’nin yanı sıra diziyi yayınlayan ilk ülke İspanya oldu. Yani bu romantik komedinin Hande Erçel’e tüm dünyada tanınırlık kazandırdığını söyleyebiliriz.

Hande Erçel

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Önce Başrol Oyuncuları, Sonra Aşıklar
Dizinin tüm dünyada bu kadar popüler olmasını sağlayan şey öncelikle Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in muhteşem uyumu ve kusursuz oyunculuğuydu. Her ne kadar dizinin hikayesi çok klişe olsa da, zengin ve oldukça çekici bir adam ile yüksek öğrenimini sürdürmek için burs arayan fakir ama idealist bir genç kadın arasındaki ilerleyen aşk, dizi çok kısa sürede bu kadar hayran kitlesi edinmişti. zaman.

8 Hande Ercel and Kerem Bursin in Sen Cal Kapimi You Knock on My Door

Sen Çal Kapımı, İspanya dahil 57’den fazla ülkeye de satıldı
Yani hikayenin geri kalan kısmından da tahmin edebileceğiniz gibi setteki aşk daha sonra gerçek bir aşk hikayesine dönüştü.

1 Hande Ercel has become a very famous and popular face on Turkish television screens

Erçel’in “Halka” İle Oyunculuk Yeteneğini Baştan Gösterdiği Dizi
Evet kesinlikle! “ Halka ” Hande Erçel’in kariyerinin en iyi dizisi olmasının yanı sıra gelmiş geçmiş en iyi Türk dizilerinden biriydi! Dizi IMDb’de 10 üzerinden 8,7 aldı! İşte Türk oyuncu bu fırsatı elinden geldiğince değerlendirdi ve oyunculuk yeteneğini bu dizi boyunca kanıtladı.

handeercel22dfmagazin

Halka Hande Erçel’in kariyerindeki en iyi diziydi

Halka’nın konusu ise farklı yerlerden bir araya gelen iki farklı gencin yan yana gelerek bir komploya karşı mücadele etmesiydi. Onları geride bırakmayan bir geçmişin peşine düşerler. Eski defterlerin, kirli davaların, büyük-küçük yalanların hesabını veriyorlar. Mafyayla, parayla, entrikalarla dolu bir hayat içindeler. Korkunç yüzünü henüz tanımadıkları Halka ile karşı karşıyadırlar .

HANDEERCELATTEMP

Hande Erçel, 2019 yapımı Türk dizisi Halka’da Müjde karakterini canlandırdı.
Yani dizinin oyuncu kadrosu da büyüleyiciydi! Oyuncu, bu Türk dizisinde Türkiye’nin en yetenekli isimleriyle sahnede birlikte olma şansını yakaladı. Bunlardan bazıları Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Ahmet Mümtaz Taylan ve çok daha fazlası…

handesol

Hande Erçel TV Program Sunucusu

Erçel’in kariyerine sığdırdığı tek şey bunlar değil. Hande Erçel 2012 yılında “Sobelendik” adlı paparazzi programını sundu. Programda ünlülerin ve halktan diğer kişilerin aktivitelerinin yanı sıra onların günlük hayatlarını anlatan samimi görüntüleri de takip edildi.

hande

Hande Erçel Bikini’de. Kendisi seksi bir bikini modelidir. Sıcak resimler.
Hande Erçel bikiniyle

11 In 2012 Hande Ercel presented a paparazzi program called 22Sobelendik22
Hande Erçel’in Başrol Oynadığı Dizi ve Filmler
Güzel ve yetenekli Türk oyuncu Hande Ercel, bugüne kadar pek çok başarılı projede yer aldı ve birçok ikonik ve unutulmaz karakteri sergiledi. İşte oyuncunun yer aldığı tüm projelerin tam listesi…

HANDEEEEERC

Güzel ve yetenekli Türk oyuncu Hande Erçel pek çok başarılı projede yer aldı
Hande Erçel’in TV Programları
2020-2021 — Sen Çal Kapımı (Sen Çal Kapımı) (Eda Yıldız rolünde) (TV Dizisi)
2019 — Azize (Azize rolünde) (TV Dizisi)
2019 — Halka (Müjde rolünde) (TV Dizisi)
2017 — Siyah İnci (Siyah İnci) (Hazal rolünde) (TV Dizisi)
2016 — Aşk Laftan Anlamaz (Aşk Sözden Anlamaz) (Hayat rolünde) (TV Dizisi)
2015-2016 — Güneşin Kızları (Güneş’in Kızları) (Selin rolünde) (TV Dizisi)
2014 — Hayat Ağacı (Selen rolünde) (TV Dizisi)
2014 — Çılgın Dersane Üniversitede (Üniversitede Çılgın Sınıf) (Meryem rolünde) (Sinema Film)
2013 — Çalıkuşu (Zahide rolünde) (TV Dizisi)
Hande Erçel’in Özel Hayatı
Aslında nereden başlayacağımızı bile bilmiyoruz! Hande Erçel’in özel hayatının, hatta aşklarının konusu oldukça etkileyici. Hande Erçel ismi bugüne kadar pek çok isimle anıldı. Söylediğimiz gibi Erçel’in yaşadığı ilişkileri düzenleyip listelemek işin kendisi!

13 The name Hande Ercel has been referred to so many names so far

Hande Erçel’in makyajsız hali. Makyaj yok, sadece ruj… Güzel yüz, güzel saçlar…
Hande Erçel makyajsız Sadece ruj… Güzel yüz, güzel saçlar…
Çekici Türk oyuncu Erçel, sektöre adım attığı günden bu yana sürekli gündemde. Türk oyuncu, başarılı kariyeri ve güzelliğinin yanı sıra ilişkileriyle de büyük ilgi görüyor. Geçmişte pek çok ünlü isme aşık olan Erçel’in geçmişten günümüze ilişkilerini sizler için listeledik.

14 The 29 year old Turkish actress Hande Ercel is 1.75 meters tall and 55 kilograms

Eski Günler Hatırına: Hande Erçel’in İlk Aşkı!
Güzel oyuncu Hande Ercel’in ünlü olmaya başladığı dönemde kendisi gibi oyuncu olan Burak Serdar Şenal ile ilişkisi oldu ancak bu ilişki kısa sürdü.

15 The beautiful actress Hande Ercel removed sugar and carbohydrates from her life to lose weight

Hande Erçel ve Burak Serdar Sanal
Hande Erçel ve Burak Serdar Sanal
Son Hızıyla Aşk: İki Yıllık Bir Aşk Hikayesi
Hande Erçel, kariyerinin ilk günlerinden bu yana sık sık ünlü isimlere aşık oldu. Ünlü oyuncu , kariyerinin başında Ekin Mert Daymaz’a da aşık oldu . Bu aşk ise 2 yıl boyunca tüm hızıyla devam ettikten sonra sona erdi.

Hande Ercel and Burak Serdar Sanal

Hande Erçel ve Ekin Mert Daymaz
Hande Erçel ile Mehmet Dinçerler’in tehlikeli aşk dengesi!
Hande Erçel, Ekin Mert Daymaz ile 2 yıllık ilişkisini sonlandırarak o dönemde hız kesmeden yeni bir aşka yelken açtı. Üstelik yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler , önceki aşkı Ekin Mert Daymaz’ın da yakın arkadaşıydı. Bu nedenle Mehmet Dinçerler ile Ekin Mert Daymaz’ın arasına kara kedi girdi. Ancak sosyete dünyasında büyük yankı uyandıran bu ilişki uzun sürmedi. Güzel oyuncu Hande Ercel de bu dönemde Mehmet Dinçerler’le birlikte sahneye çıkmadı.

2 KoSa

Hande Erçel ve Mehmet Dinçerler
2017 Yılının En Heyecanlı Aşkı: Hande Erçel ve Murat Dalkılıç
Ünlü Türk ünlü Ercel, Mehmet Dinçerler ile kısa süreli birlikteliğinin ardından 2017 yılında aşk yaşamaya başladı. Kendisi popüler bir Türk pop şarkıcısıdır. Hatta o dönemde pek çok kişi çok iyi düşündüğü çiftin evleneceğini bile düşünüyordu.

handeercel burakdeniz yn2 750x375 c 750x375 c

Türk oyuncu Erçel ve pop şarkıcısı Murat Dalkılıç
İlişkilerinin 10’uncu ayında bir haftalık ayrılık dönemi yaşayan çift, daha sonra ilişkilerini sürdürme kararı aldı. Bu kararın ardından evlilik dedikoduları arttı ancak çift, ilişkilerindeki sorunlara çözüm bulamadı. Böylece uzlaşma kararlarından kısa bir süre sonra ikili tamamen ayrıldı.

Uzun süre ilişkilerine dair dedikodular devam etse de eski sevgililer bir daha bir araya gelmedi.

Erçel’den Bir Bomba Daha: Hande Erçel ile Kerem Bürsin İlişkisinde!
Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in aşkı Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle alevlendi . Dizinin yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren ikilinin aşk dedikoduları sürekli gündemdeydi.

Hande Ercel and Kerem Bursin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin dizilerin en iyi çifti
Hande Erçel ve Kerem Bürsin dizilerin en iyi çiftini oluşturdu
İkili ilk başta arkadaş olduklarını iddia etti. Ancak bir süre sonra aşklarını ilan ettiler. O zamanlar bu aşkın reklam amaçlı olduğuna dair söylentiler vardı. Aslında dolu dolu ve mutlu bir şekilde devam eden bu birliktelik, dizinin bitiminden kısa bir süre sonra da sona erdi.

Büyük umutlarla barışmaları beklenen çift, ayrılığın ardından kendi yollarına devam etme kararı aldı.

10 22Halka22 The Circle was the best TV drama in Hande Ercels career

Okumak isteyebilirsiniz:

Kerem Bürsin ve Hande Erçel İlişkide mi? Aşk, havadadır!
Hande Erçel’in bir aşkı daha: Kaan Yıldırım
Türk oyuncunun son aşkı bu kez Türk oyuncu Kaan Yıldırım’la oldu . Hande Erçel’in, Türkiye’nin en sevilen oyuncularından Kerem Bürsin’le ilişkisini bitirmesinin ardından Ercel, Kaan Yıldırım’la yeni bir ilişkiye başladı. İkili aralarında bir ilişki olduğunu gizledi; ancak dergiler onları İngiltere’de tatil yaparken yakaladı.

Hande Erçel

Çekici Türk oyuncu Erçel ve Türk aktör Kaan Yıldırım
Ancak bu ilişki de kısa süreli oldu. Birkaç ay sonra ikisi yakın zamanda ayrıldı.

Hande Erçel’in Fiziksel Özellikleri
Hande Erçel’in boyu kaç ? Hande Erçel’in kilosu kaç ? Peki Hande Erçel’in burcu ne ? Yani 29 yaşındaki Türk oyuncu Hande Erçel 1,75 metre boyunda ve 55 kilodur . Yani Hande Erçel etkileyici bakış açısıyla kesinlikle Türkiye’nin en güzel oyuncularından biri. Türk oyuncunun burcuna gelince Erçel Yay burcudur.

HANDEEEEERC

29 yaşındaki Türk oyuncu Hande Erçel’in boyu 1,75 metre, kilosu ise 55 kilodur.
Hande Erçel 29 yaşında Türk oyuncudur. Hande Erçel’in boyu 1.75 metre, ağırlığı ise 55 kilodur.
Hande Erçel Kilo Verdi mi? Bunu nasıl başardı?
Peki bu soruyu cevaplamadan önce öncelikle bu soruyu sormamızın nedenine odaklanalım! Yani cevap oldukça basit! Şu anda 55 kilo olan oyuncu, diyet yapmadan önce 65 yaşını aşmış ve televizyona çıkmıştı. Oyuncu bu süre zarfında büyük bir değişim yaşadı. Peki, nasıl olduğunu görelim…

Kerem Bürsin Açıklaması

Güzel oyuncu Hande Erçel kilo vermek için şeker ve karbonhidratı hayatından çıkardı
Güzel oyuncu Hande Erçel şeker ve karbonhidratı hayatından çıkardı. Oyuncu daha sonra bol proteinli yeni yemek programını oluşturdu. Protein içeren besinlerin vücutta sindirilmesi çok daha uzun sürer. Bu nedenle tokluk hissi daha uzun sürer. Ayrıca güzel oyuncu Hande Erçel, ana öğünlerin dışında acıktığında da yeşil elma yemeyi tercih ediyor.

Hayatımda kimse yok dedi

Hande Erçel Instagram, Twitter ve Daha Fazlası
Yukarıda da belirttiğimiz gibi Türk oyuncu sosyal medyada oldukça aktif. Instagram’da 28 milyondan fazla takipçisi var; bu, Türkiye’de şimdiye kadar Instagram’da sahip olunan en büyük takipçi sayısıdır. Instagram’ın yanı sıra Twitter’da da oldukça popüler. Türk oyuncunun bugün itibarıyla tam 659.1 bin takipçisi var.

Ercel’in Instagram’da 28 milyondan fazla takipçisi var
Gördüğünüz gibi Ercel’in sosyal medya etkisi oldukça güçlü!

İşte sevilen Türk oyuncunun resmi sosyal medya hesaplarını aşağıda görebilirsiniz:

Kapıyı çarpıp gitti

instagram.com/handemiyy
twitter.com/HandeErcel
Türk oyuncunun bugün itibarıyla Twitter’da tam 659.1 bin takipçisi var
Türk oyuncunun bugün itibarıyla Twitter’da tam 659.1 bin takipçisi var
Hande Erçel’in Aldığı Ödüller
2012 — Türkiye Medeniyet Güzeli – Kazandı
2012 – Dünya Medeniyeti Güzeli – Kazandı
2015 — 42. Altın Kelebek Ödülleri Yükselen Yıldız – Güneşin Kızları – Kazandı
2016 — İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri En Başarılı Kadın Oyuncu – Güneşin Kızları – Kazandı
2016 — Türkiye Gençlik Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu – Güneşin Kızları – Kazandı
2016’da — KTÜ Medya Ödülleri Yeni Yükselen Yıldız – Güneşin Kızları – Kazandı
2016 — İMK Sosyal Medya Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu – Aşk Laftan Anlamaz – Aday
2017 – Müzikonair Ödülleri – Televizyon Dizisi En İyi Kadın Oyuncu – Aşk Laftan Anlamaz Aday
2017 — Yeditepe Üniversitesi 5. Dilek Ödülleri – Komedi Dalında En İyi Kadın Oyuncu – Aşk Laftan Anlamaz Kazandı

Erçel bugüne kadar pek çok ödül ve adaylık aldı

2017 — Türkiye Çocuk Ödülleri – Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu – Aşk Laftan Anlamaz Aday
2017 — İstanbul Moda Rehberi Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu – Aşk Laftan Anlamaz – Kazandı
2017 — Altın Kelebek Ödülleri Komedi Dalında En İyi Kadın Oyuncu – Aşk Laftan Anlamaz – Kazandı
2018 — Marketing Türkiye: The One Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu – Siyah İnci – Kazandı
2021 — Altın Kanatlar Ödülleri – Yılın En İyi Kadın Oyuncusu – Sen Çal Kapımı – Kazandı
2021 — Öğrencilere Sorduk Proje – En İyi İkili (Kerem Bürsin ile) – Sen Çal Kapımı Kazandı
2021 — Güzel Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu – Sen Çal Kapımı – Kazandı
2021 — Güzel Ödülleri – En İyi Çift (Kerem Bürsin ile birlikte). -Sen Çal Kapımı – Wo
2021 — 10. KTÜ Medya Ödülleri – En Beğenilen Dizi Çifti (Kerem Bürsin ile) – Sen Çal Kapımı – Kazandı
Peki içeriği beğendiniz mi? Eğer öyleyseniz lütfen bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin. Değerli geri bildirimlerinizle bizi beslemeyi unutmayın! O halde yorumlarda buluşalım…

Diyar21 Magazin..

[psac_post_slider]