Mayıs 18, 2024

Magazin LIfe

1080full kerem bursin

Kerem Bürsin ve Devrim Özkan’ın sette birlikte çekilen fotoğrafı..Diyar21 Magazin LIfe

Kerem Bürsin ve Devrim Özkan’ın sette birlikte çekilen fotoğrafı, projeyi sabırsızlıkla bekleyen hayranlarını sevindirdi.

Kerem Bürsin’in Mavi Mağara adlı yeni filminde rol aldığı dönemde hayranları her ayrıntıyı büyük bir dikkatle takip ediyor.

Son olarak Ya Çok Seversen dizisi projesiyle sevenlerinin karşısına çıkan Kerem Bürsin, bir süre dinlenmeyi tercih etmişti.

Kerem Bürsin ve Devrim Özkan'ın sette birlikte çekilen fotoğrafı
Kerem Bürsin ve Devrim Özkan’ın sette birlikte çekilen fotoğrafı

Ünlü oyuncu, aldığı projeler arasında yer alan Mavi Mağara adlı yapımı beğendi ve ekip, hazırlıklarını tamamlayarak sete gitti.

KEREM BÜRSİN VE DEVRİM ÖZKAN’IN ENERJİSİ MAVİ MAĞARA FİLMİNE OLAN İLGİYİ ARTIRDI!

Dizide kadın başrol olarak Devrim Özkan’ın yer alması hayranlarını oldukça sevindirdi. Kerem Bürsin ve Devrim Özkan’ın birlikte çekilmiş fotoğrafı ikilinin birbirine ne kadar yakıştığını ortaya çıkardı.

Sosyal medya ortamında Kerem Bürsin hayranları, Devrim Özkan’a ortak olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ve projeyi heyecanla beklediklerini belirten yorumlar yapmaya devam ediyor.

kerembursin devrimozkan 22y

Aşk ve dram dolu hikayesiyle izleyenleri etkilemesi beklenen Mavi Mağara, bir Ay Yapım projesi olması nedeniyle heyecan yaratıyor.

En son Ne Gemiler Yaktım adlı dizi projesinde rol alan Devrim Özkan, son dönemin öne çıkan oyuncularından biri olarak öne çıkıyor.

Kerem Bürsin ve Devrim Özkan’ın sette birlikte çekilen fotoğrafı, projeyi sabırsızlıkla bekleyen hayranlarını sevindirdi. SerieTurkish

[psac_post_slider]