Haziran 25, 2024

Magazin LIfe

rabiasoyturk silaturkoglu y3 750x375 c

DOĞA KARAKTERİYLE KIZILCIK ŞERBETİ’NİN GELECEĞİNE SILA TÜRKOĞLU DAMGASINI VURACAK!

SILA TÜRKOĞLU, DOĞA KARAKTERİYLE KIZILCIK ŞERBETİ’NİN GELECEĞİNE DAMGASINI VURACAK!

Emanet dizisindeki başarısıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Sıla Türkoğlu, geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan Kızılcık Şerbeti dizisinin en önemli oyuncularından biri olarak biliniyor.

Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Doğa karakteri ilk sezonda daha çok öne çıksa ve oyuncunun birçok sahnesi olsa da ikinci sezonda geri planda kalması hayranların tepkisine neden oldu.

kizilcikserbeti silaturkoglu 60yk3
SILA TÜRKOĞLU, DOĞA KARAKTERİYLE KIZILCIK ŞERBETİ’NİN GELECEĞİNE DAMGASINI VURACAK!

Sıla Türkoğlu yaptığı açıklamada bu durumu kabul etmeyerek her şeyin yolunda olduğunu ve Kızılcık Şerbeti dizisinde çok mutlu olduğunu söyledi. Ancak bu Doğa karakterinin hikayede arka planda kaldığı gerçeğini değiştirmiyor.

Ancak senaristler önceki bölümlerde Kaan Taşaner’in canlandırdığı Giray karakteriyle birlikte Doğa’yı yeniden gündeme getirmişti. Bunun bir yansıması olarak artık dizinin hikayesinde Sıla Türkoğlu daha çok ön plana çıkmaya başladı.

10 Sila Turkoglu has more than 420K followers on Instagram

Nilay’dan Fatih 60. bölüm fragmanında; Doğa’nın yakında evleneceğinin öğrenilmesi yeni bölüm heyecanını artırdı.

Umut’un Nursema’yı aldattığı 59. bölümün nefes kesen bölüm finalinin ardından dizinin yeni bölümüne dair ipuçlarının ekrana geldiği fragman büyük merak uyandırdı.

Umut ve Nursema’nın karşı karşıya geldiği karavanda Gökhan’ın boşandığını öğrenen Kıvılcım ve Ömer, onu almak için Çimen’in evine gider.

9 The 22 year old actress Sila Turkoglu is 1.68 meters tall and 55 kilograms
Sıla Türkoğlu

Pembe ve Görkem arasındaki gerilimin yükseldiği fragmanda Fatih ve Görkem arasındaki tartışmanın konusu ise Doğa. Her şeyin eskisi gibi olmasını isteyen Abdullah’ın gözleri üzerinde olan Pembe’nin “Yanılmışım” sözleri sunuma damgasını vurdu. SERIETURKISH

[psac_post_slider]