Mayıs 18, 2024

Magazin LIfe

Asena yeni mesleği için çalışıyor

Yalnız Kalpler Ayda Kimdir? D21 Magazin

Yalnız Kalpler Ayda Kimdir? Sena Şahin Kim?

Yalnız Kalpler Ayda Kimdir? Fox Tv’de yayımlanacak Yalnız Kalpler dizisinde Ayda karakterini Sena Şahin canlandıracak. Ayda Kapadokya’da Teoman’la tanışır.

Yalnız Kalpler Ayda Kimdir?
Yalnız Kalpler Ayda Kimdir?

Oyuncu kadrosunda Taygun Sungar, Sena Şahin, Serkan Melikoğlu, Furkan Kapsız, Elif Gülhan ve Bengü Gürses, Nusret Şenay gibi isimlerin yer aldığı Yalnız Kalpler dizisi FOX TV ekranlarında hafta içi her gün 18.00’da yayımlanacak. Yarım kalan bir aşk hikayesini konu alacak dizinin senaristi Eylem Akın olacak.

Yalnız Kalpler Ayda Kimdir?

Yalnız kalpler dizisinde kadın başrol olarak yer alacak Sena Şahin dizide Ayda karakterine hayat verecek. Teoman’la partner olacak Ayda güzelliğiyle dikkat çekecek. Teoman’la Kapadokya’da seyahat yaptığı sırada şans eseri tanışmıştır. Kapadokya’da aralarında kısa bir süre de olsa aşk yaşanmıştır. Her şey iyi gittiği sırada Teoman bir anda Ayda’yı terk edip gider. Bu ikili yıllar sonra tekrardan karşılaşır. Ama Ayda Teoman’ın kuzeni ile sevgilidir. Bunu gören Teoman’ın dünyası başına yıkılacaktır.Sena Sahin

Sena Şahin Kim?

Yalnız Kalpler dizisinde kadın başrol olarak Ayda karakterine hayat verecek Sena Şahin 1999 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 24 yaşının içinde olan güzel oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Üniversite Eğitimi süresince birçok tiyatro oyununda rol alan Sena Şahin ilk oyunculuk deneyimini FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayımlanacak günlük dizi Yalnız Kalpler ile yaşayacak.

Sena Şahin Sevgilisi

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Sena Şahin İnstagramda @sennasahinn kullanıcı adıyla yer alıyor. Biz de bu platformu aktif olarak kullanan oyuncunun gönderilerini ve hikayelerini inceledik. Baran Kotan ile samimi fotoğrafları bulunuyor ancak aralarında bir ilişki olduğunu düşünmüyoruz.

Yalniz Kalpler Ayda

Siz de Sena Şahin ve Taygun Sungar’ın başrollerini paylaşacağı Yalnız Kalpler dizisinin detaylı oyuncu kadrosuna ulaşmak isterseniz tıklayınız

Yalnız Kalpler Oyuncuları

Yalnız Kalpler Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

FOX TV ekranlarının yeni günlük dizisi Yalnız Kalpler Oyuncuları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda Taygun Sungar, Sena Şahin, Serkan Melikoğlu, Furkan Kapsız, Elif Gülhan ve Bengü Gürses yer alacak.

Nusret Şenay, Elif Gülhan, Özlem Boyacı  ve Furkan Kapsız gibi isimler yer alıyor.

9 Ocak Pazartesi yayım hayatına başlayacak Yalnız Kalpler dizisi hafta içi her gün 18.00’da FOX TV ekranlarında yayımlanacak. Bros Film tarafından yapımcılığı yürütülen dizinin yönetmeni Cevriye Demir olurken senaristi ise Eylem Akın olacak.

Yalnız Kalpler Oyuncuları

Taygun Sungar (Teoman)

Yalnız Kalpler Oyuncuları arasında başrol olarak yer alacak Taygun Sungar 2 Temmuz 1989 Ankara doğumludur. Henüz 11 yaşındayken katıldığı Ankara Devlet Tiyatrosunda katıldığı Serseri Gönül adlı oyunla birlikte oyunculuk hayatına çocuk yaşta atıldı. 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan yakışıklı oyuncu daha önce Çoban Yıldızı ve Bay Yanlış dizilerinde rol almıştır.

Taygun Sungar Yalnız Kalpler oyuncuları arasında erkek başrol oyuncusu olarak yer alacak ve dizi de Teoman karakteri ile yer alacaktır. Teoman 30’lu yaşların başında artık evlenmesi için baskı yapılan zengin bir ailenin oğludur. Ayda ile gittiği Kapadokya gezisinde tanışır ve aşık olur ama kadar aralarına mesafe koyar ve devam edemezler; ancak yıllar sonra Ayda Teoman’ın karşısına kuzenin sevgilisi olarak çıkar.

Yalnız Kalpler Oyuncuları başrol Taygun Sungar

Sena Şahin (Ayda)

Sena Şahin Yalnız Kalpler oyuncu kadrosunda hayat vereceği Ayda karakteri ile Türkiye’nin ismini duyacağı bir yıldız. Sena Şahin Ceyhun Ceyhun Mengiroğlu’nun sevgilisi olarak tanınmıştır. Ceyhun Mengiroğlu ile bir spor salonunda tanışan güzel oyuncu Sena Şahin Ceyhun Mengiroğlu ile ilişkisine 3 yıldır devam etmektedir. İlk kez Yalnız Kalpler oyuncusu olarak kamera karşısına geçecek Sena Şahin 1999 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir.

Ayda oldukça alımlı ve güzel bir kızdır. 20’li yaşların başında olan ve güzelliği ile erkekleri büyüleyen Ayda bir Kapadokya gezisinde Teoman’a aşık olur ama Teoman onu bırakır gider. Ayda’nın yeni aşkı ise Teoman’ın kuzenidir. Ayda’nın Teoman’ı görür görmez aklı karışır.

sena şahin yalnız kalpler dizisinde ayda karakteri ile yer alacak ve dizi de kadın başrol olacaktır.

Serkan Melikoğlu

30 Aralık 1988 doğumlu  karizmatik oyuncu Serkan Melikoğlu, 184cm ve 85kg’dır.  Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu daha önce Beni Bırakma, Beni Affet, Şefkat Yerimdar, Aşkların En güzeli gibi yapımlarda rol almıştır.

Ayda’nın sevgilisi Teoman’ın da kuzenidir. Sevdiği kızı elde etmek için kötü olmaktan çekinmeyecektir.

Serkan Melikoglu

Elif Gülhan

Yalnız Kalpler dizisinde rol alacak olan Elif Gülhan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümü mezunudur. Ailesi ve köpeğine olan düşkünlüğü ile bilinen oyuncu eğitim hayatının yanında Köşem Sultan Tiyatrosunda rol almaktaydı. Buradaki potansiyeli görünen Elif Gülhan devamında Akif filminde rol almıştır. Son olarak Beni Bırakma dizisinde rol alan Elif Gülhan, Yalnız Kalpler Oyuncuları arasında yer alacak.Yalnız Kalpler Oyuncuları Elif Gülhan

Furkan Kapsız

1996 doğumlu yakışıklı oyuncu Furkan Kapsız İstanbul Gelişim Üniversitesi Sinema Ve Televizyon Bölümü mezunudur. Üniversite hayatının ardından Craft Oyunculuk Atölyesi ve Akademi 35.5’da oyunculuk eğitimi almıştır. Danslara ilgisi ile bilinen Furkan Kapsız ilk ciddi oyunculuk deneyimini Yalnız Kalpler dizisi ile yaşayacaktır.Yalnız Kalpler Oyuncuları Furkan Kapsız

Bengü Gürses

Fox TV ekranlarında yayımlanacak Yalnız Kalpler dizisinde rol alacak güzel oyuncu Bengü Gürses 1 Ağustos 1994 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü mezunu olan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Kanal 7 ekranlarında yayımlanan Yemin dizisi ile yaşamıştır.Bengu Gurses

Dilek Bozkurt

Yalnız Kalpler Oyuncuları arasında yer alan Dilek Bozkurt 1970 doğumludur. Zonguldak Ereğli’de doğan tecrübeli oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu Bölümü mezunudur. Mezun olmasının ardından Ankara Devlet Tiyatrosunda uzun yıllar görev yapmıştır.

dilek bozkurt isimli tiyatro oyuncusu yalnız kalpler oyuncu olacak. oyuncu başrolde yer alacak dizi de

Ezel Salık

Ezel Salık 1979 yılında Ankara’da doğmuştur. Oyunculuğun yanında aynı zamanda müzisyenlik de yapmaktadır. Efkarım adlı single’a sahip olan Ezel Salık Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Eğitimi almıştır. Son olarak Yalnız Kalpler dizisinde rol alacak güzel oyuncu daha önce Beni Affet, Merhamet, O Hayat Benim gibi yapımlarda rol almıştır.Ezel Salik

Yasemin Çitak

12 Mayıs 1988 doğumlu Yasemin Çıtak Bursalıdır. Bursa Devlet Tiyatrosunda tiyatro kurslarına katılan oyuncu sonrasında Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanmıştır. Buradan mezun olduktan sonra Bursa Devlet Konservatuvarında çalışmaya başlayan Yasemin Çitak ilk profesyonel oyunculuk deneyimini Yalnız Kalpler dizisi ile yaşayacak.Yasemin Citak

Elmas Evşen Topçuoğlu

Yalnız Kalpler dizisi ile oyunculuk hayatına atılacak Elmas Evşen Topçuoğlu 2000 doğumludur. Atak Sahne Sanatları Atölyesinde Oyunculuk Eğitimi alan oyuncu Nuray Saygınöz menajerlik ofisi ile çalışmaktadır.Elmas Evsen Topcuoglu

Ceylin Ece Kavurkacı

Ceylin Eve Kavurkacı Yalnız Kalpler oyuncuları arasında yer alacak. Melodram Ajansın oyuncusu olan Ceylin Ece Kavurkacı 6 yaşındadır. Ceylin Ece Kavurkacı 2017 doğumludur. Ceylin Ece Kavurkacı Ankara doğumludur ve Ankara’da yaşamaktadır. İlk oyunculuk deneyimini de Nusret Şenay, Özlem Boyacı, Taygun Sungar gibi isimlerin yer aldığı Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayımlanacak Yalnız Kalpler dizisinde yaşayacaktır.

Ceylin Ece Kavurkacı yalnız kalpler oyuncusu olacak. oyuncu sevilen bir çocuk oyuncu olmalı

Ayça Özvardar

Yalnız Kalpler oyuncuları arasında yer alan Ayça Özvardar Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Genç oyuncu Ayça Özvardar İnstagramda @ayca.ozvardar kullanıcı adıyla yer alıyor.Ayca Ozvardar

Nusret Şenay

Beni Affet dizisinin Osman Kozan’ı olarak tanınan Yalnız Kalpler Oyuncu Kadrosunda da yer alacak. 1960 doğumlu olan usta oyuncu Nusret Şenay Ankara Üniversitesinde tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra uzun yıllar devlet tiyatrolarında görev yaptı. Ferhunde Hanımlar dizisi ile kamera karşısına geçen Nusret Şenay son dönemde Beni Bırakma ve Hicran dizilerinde de yer aldı.

nusret şenay yalnız kalpler oyuncusu olarak dizi de yer alacak sevilen oyuncu hicran dizisinden ayrıldı

Özlem Boyacı

Son olarak Beni Bırakma dizisinde Arzu karakteri ile yer alan  Özlem Boyacı Yalnız Kalpler oyuncularından olacak.  1975 Antalya doğumlu olan güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır.

özlem boyacı yalnız kalpler oyuncusu olacak daha önce de Beni Bırakma dizisinde Arzu karakteri ile yer almıştı

Nermin Uğur

Nermin Uğur 1967, İstanbul doğumludur ve 56 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi oyuncusu olan Nermin Uğur Ankara’da tiyatro yapmakta ve Ankara da çekilen günlük dizilerde yer almaktadır. Son olarak Beni Bırakma dizisinde yer almıştır.

nermin uğur yalnız kalpler dizisi oyuncusu olacak daha önce de bir çok ankara günlük dizisinde yer almıştı

Mehtap Öztepe

Ankaralı  bir tiyatro ustası olan Mehtap Öztepe ilk kez bir dizi ile izleyicisi karşısına çıkacak. 1964 doğumlu tiyatro ustası 59 yaşındadır ve Yalnız Kalpler oyuncuları arasında vefakar bir anne olarak yer alacak olmaktan çok mutludur.

tiyatro oyuncusu Mehtap Öztepe yalnız kalpler oyuncusu olacak. Günlük dizi Deniz yıldızı ile tanınmıştı.

Kaynak:Diziseti

[psac_post_slider]